Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Wiadomości Firmowe
Dom

Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd.

Chiny Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd. Certyfikaty
Great! Roger,you helped much for my business!

—— Mohammad

Dear Mr. Roger Zhang, thanks for your good advice, I will expect to put more orders to you in the next few years. Tom

—— tom banda

Hi Roger, you are an amazing sales manager ! I trust DB!

—— John Adele

Im Online Czat teraz

Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd. Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd. Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd. Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd. Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd. Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd.
Workshop Roll forming machine workshop HEAD OFFICE SALES OFFICE Certificates

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : DB ROLL FORMER
Ilość pracowników : 45~60
Coroczne wyprzedaże : 3 Million-5 million
Rok założenia : 2008
pc Export : 60% - 70%
Przedstawienie firmy

Znajdujemy się w mieście Jiangyin, w prowincji Jiangsu, specjalizującej się w produkcji różnego rodzaju szybkich, precyzyjnych maszyn do formowania rolek, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zyskał uznanie klientów z całego świata, dzięki wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie produktów. Zasada firmy: najwyższa jakość, niska cena.

Jesteśmy profesjonalnym producentem urządzeń do formowania na zimno (szczególnie stali o wysokiej wytrzymałości na zimno), zdobywając zaufanie klientów swoją uczciwością, pragmatyczną filozofią działania, zaawansowaną technologią, innowacyjnym myśleniem projektowym, doskonałą jakością, doskonałą obsługą posprzedażną, konkurencyjną ceną itp.

Główne Produkty

Produkujemy głównie wszelkiego rodzaju maszyny do formowania rolek dachowych / ściennych, płatwi C, płatwi Z, wymiennej maszyny do formowania płatwi C&Z, maszyny do formowania jednokanałowego, maszyny do formowania rolek półek regałowych, maszyny do formowania rolek poręczy, maszyn do formowania rolek kablowych, metalu maszyna do formowania rolek pokładowych, maszyna do formowania rolek w dół, maszyna do formowania rolet, drzwi, układarka, linia do produkcji płyt warstwowych EPS / PU , linia do cięcia wzdłużnego, linia do cięcia na długość, młyn rurowy itp., głównie w zastosowaniach budowlanych.

Obsługa posprzedażna

1). Inżynier udzieli bezpłatnych lekcji szkoleniowych pracom w fabryce kupującego.

2). Kupujący kupi bilet lotniczy w obie strony dla Inżyniera, jeśli wniosek wizowy zostanie zatwierdzony. Kupujący jest również odpowiedzialny za poniesione wydatki, np. Formalności wizowe, posiłki, zakwaterowanie i dodatek w wysokości 100 USD dla inżyniera dziennie.

3). W tym okresie gwarancji dostarczamy części zamienne bez żadnych opłat w przypadku spowodowanej przez nas rozbieżności w jakości. Jeśli nieprawidłowe działanie jest spowodowane nieprawidłowymi operacjami, dostarczymy kupującym części zamienne po cenie nabycia.

4). Obciążymy kupującego kosztami części zamiennych powyżej jednego roku i zapewnimy długoterminowy przewodnik techniczny.

Zdjęcie fabryki

Zdjęcia z biura

Nasi klienci

Szczegóły kontaktu
Jiangyin Dingbo Technology CO., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Emma Teng

Tel: +8613921262246

Faks: 86-510-86952138

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)